Про сервіси перевірки унікальності текстів

no plagiat!

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , , ,

Унікальність текстів завжди відігравала важливу роль у пошуковому просуванні сайтів. Брати чуже, "плагіатити" - це не є добре, і пошукові системи погано ранжують сайти, які цим зловживають. А якщо ви пишете чи замовляєте готові тексти, вам потрібно знати, наскільки вони оригінальні, на допомогу у цій справі приходять різні сервіси перевірки унікальності.

Насправді сервісів є значно більше, ніж розглянуто ниже. Але саме ці користуються найбільшою популярністю як у оптимізаторів, так і в копірайтерів/рерайтерів. Я побудував свого роду рейтинг, де на 1-мі місці сервіс, який подобається мені найбільше і далі в порядку спадання.

 1. https://advego.com/antiplagiat/

  Безкоштовно можна перевіряти до 5000 знаків за добу. Перевірка 100 тис. додаткових знаків коштує трохи менше долара.

  Сервіс також може виявляти рерайт і є програма перевірки унікальності, яку можна встановити на комп та перевіряти тексти без обмежень.

  Адвего

  Перевірка двох перших абзаців з цієї статті показала 100% унікальності в українській версії блогу, а от у російському перекладі - 94% - неунікальною виявилась фраза "Уникальность текстов всегда играла важную роль", хоча придумав її сам.

 2. https://text.ru/

  Один з найкращих, на мою думку. Крім перевірки оригінальності, проводить SEO-аналіз текстів (заспамленість, "вода" та ін.). Але, на відміну від попереднього, не виявляє рерайту.

  Текст.ру

  Дозволяє перевіряти великі (до 10 тис. знаків) тексти, безкоштовно можна перевіряти до 50000 символів на добу, платний аккаунт ~1$ за день, 14$ за місяць.

 3. https://www.etxt.ru/antiplagiat/

  Можна перевіряти до 3000 знаків (5000 після реєстрації). Використовую, якщо з якихось причин не можу скористатить першим або другим.

  etxt.ru

  Перевірка моїх перших двох абзаців з цієї статті показала унікальність 97%, виділивши як плагіат фразу "і далі в порядку спадання". Буває.

  Платні перевірки тут коштують приблизно 0.02 долари за 1000 знаків, але є безкоштовна програма, яку можна завантажити та встановити на комп. Є виявлення рерайту.

 4. https://content-watch.ru/text/

  Такий собі сервіс. Буває показує 100% унікальності, коли в інших програмах чи сервісах значно нижчий показник. Раджу використовувати тільки для контрольної перевірки, якщо інший сервіс показав 100%, а Ви сумніваєтесь.

  Content Watch

  Можна перевіряти тексти обсягом до 5000 знаків, 3 безкоштовні перевірки на день. Платний аккаунт - від 2$ на місяць.

 5. https://be1.ru/antiplagiat-online/

  Одразу кажу, що мені цей сервіс не подобається. Взяв для експерименту 2 тексти з Інтернету, закинув у сервіс - для одного показало 41% унікальності, для іншого 63%. А мав би бути фактично 100%-плагіат (тобто 0% унікальності)

  Be1.ru

  З іншого боку, на 2 перші абзаци з цієї статті у російському перекладі показало унікальність 87%, виділивши як плагіат речення "Брать чужое, "плагиатить" - это не есть хорошо, и поисковые системы плохо ранжируют сайты, которые этим злоупотребляют". Хоча текст повністю написав сам. Клянусь 🙂

  Без реєстрації можна перевіряти тексти до 1000 знаків. Вердикт - цей сервіс не раджу.

Біржа статей Міралінкс має вбудований сервіс перевірки унікальності, але він вже довший час не функціонує. Писав у саппорт, вони не знають, коли запрацює знову.

Collaborator теж має, але на унікальність можна перевіряти лише ті тексти, які Ви розміщаєте у системі на замовлення оптимізаторів.

Є ще такий сервіс як Copyscape, який дозволяє перевіряти унікальність цілого сайту, шукаючи співпадіння текстів з нього по Інтернету.

На цьому все. Дякую за увагу.


Leave a comment

Your email address will not be published.


*