Скільки людей на планеті користуються соцмережами?

social networks

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Соціальні мережі з кожним днем здобувають усе більшу популярність, заполонивши собою ледь не весь медіапростір сучасного Інтернету та прив'язавши до себе зацікавлені погляди мільярдів людей. Хочете дізнатися новину - у соцмережу. Хочете поділитися звісткою - туди ж. Бізнес теж не стоїть осторонь, позаяк соціальні мережі стали дієвим інструментом просування сайтів, продуктів та послуг.

Якщо вірити статистиці, а саме, даним звіту Digital 2020, у липні цього року аудиторія соціальних мереж перевалила за половину населення планети (51%) і становить майже 4 мільярди осіб! (3.96 млрд., ящо бути більш точним) Майже усі (99%) отримували доступ до соцмереж із мобільних пристроїв. Воістину настала ера мобільного зв'язку! І за останній рік когорта користувачів соцмереж збільшилась на понад 10% (див інфографіку нижче).

Скільки людей на планеті користуються соцмережами?

Експерти також охарактеризували портрет середньостатичного користувача соціальних мереж. Отож, такий суб'єкт має у середньому 8 аккаунтів на різних платформах та витрачає щонайменше 2 години 20 хвилин на добу на ті ж таки соцмережі.

Read also:   Просування у Твіттері

Напевно, для Вас не стане сюрпризом, що найпопулярніша соціальна мережа у світі - це Facebook (щомісячна аудиторія - 2.6 млрд. осіб), за ним йде YouTube (2 млрд.), а Twitter зі своїми 326 мільйонами пасе задніх (див. діаграму).

аудиторія соцмереж

Також експерти відзначили суттєве збільшення аудиторії у Інстаграму (до понад мільярда користувачів) та LinkedIn (700 млн. користувачів). Усі ці числа наводять на думку, що соціальні мережі впевнено завойовують медіапростір і соціальному просуванню (бізнесів, сайтів, продуктів та послуг) можна пророчити велике майбутнє.

P.S. До речі, досить цікавий і загадковий рейтинг «споживання» соціальних мереж і месенджерів в окремих областях України оприлюднив оператор Vodafone. Не знаю, чому там немає Львівської області та деяких інших, але для мене стало сюрпризом те, що якісь там Likee та Snapchat змогли обскакати Фейсбук.

популярність соціальних мереж і месенджерів в областях України


Be the first to comment on "Скільки людей на планеті користуються соцмережами?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*