Мій рейтинг систем онлайн-заробітку – 2022

онлайн заработок 2022

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Всім привіт! Свята закінчились, пора до роботи. Сьогодні я зробив аналіз доходів з різних сервісів та систем онлайн-заробітку, щоб вирішити, як і куди рухатися далі.

Результати аналізу відображені на діаграмі. Тут я не публікую жодних даних у грошових одиницях, а лише наводжу інформацію по структурі доходів. Цього, думаю, буде достатньо, щоб оцінити тренди та побачити, які системи спрацьовують краще, а які ні (на конкретно моєму кейсі).

доходи у 2022 році

Розрахунки були зроблені за доходами за останні кілька місяців. У прямі замовлення реклами включені доходи передовсім з розміщення статтей, а також банне рів та гіперпосилань, які були отримані в обхід сервісів.

Для порівняння - нижче діаграми, побудовані у 2012 та 2020 році. Тільки подивіться, як змінилися тренди.

2012 рік 2020 рік
доходи у 2012 році доходи у 2020 році
  • Сапа у мене вже не на першому місці (як було багато років до того), і навіть не на другому. Хоча відмовлятися від неї поки що не збираюся, особливо на старих сайтах, де розміщено багато старих гіперпосилань.
  • Біржі вічних статей та гіперпосилань. Найкраще мені зараз працюється з Miralinks, за ним слідує Collaborator, пасе задніх GoGetLinks. Підключив нову партнерку з розміщення вічних статей – Prnews.io – вроді непогана, але ще мало часу пройшло, щоб робити якісь висновки.
  • Прямі замовлення статей, ссилок, банерів. Надзвичайно зріс останнім часом попит на розміщення статей. Звертаються замовники в основному на email старого трастового сайту.
  • Контекстна реклама від Google AdSense. Частка надходжень від контекстної реклами останнім часом зросла, як і виросла ціна за клік як в українському, так і зарубіжному сегменті. Після падіння, пов’язаного з коронакризою у 2020 році, почалося досить таки стрімке зростання.
  • Інші види заробітку. Тут всякі інші заробітки, які не увійшли у жодну з попередніх категорій, але відсоток їх мізерний, тому не вартий уваги й аналізу.

Висновок. Сапа суттєво втратила свої позиції, але поки що жива. Поки віддача з неї відчутна, працюю. Суттєво зріс попит на "вічне" розміщення статей з гіперпосиланнями, особливо на старих трастових сайтах (як через біржі, так і напряму). Покращується ситуація з продажем контекстної реклами від AdSense. Ринок змінюється, доводиться пристосовуватись.

А як у Вас ідуть справи на ниві Інтернет-заробітків?


Be the first to comment on "Мій рейтинг систем онлайн-заробітку – 2022"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*