Як розмістити сайт на хостингу

хостинг

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

У кожного, хто створює свій перший сайт, виникає таке запитання - Як розмістити сайт на хостингу? У Вас вже є ідея, Ви вибрали та оплатили реєстрацію домену, тепер залишається налаштувати хостинг, тобто місце, де буде розміщуватися Ваш сайт, та почати працювати.

Я зараз не буду пояснювати, як саме обирати домен чи хостинг, про це шукайте інші статті в Інернеті чи на цьому блозі. Я поясню, як прикріпити Ваш власний домен до хостингу та розпочати роботи над сайтом на прикладі українського хостера uahosting.com.ua, з яким я співпрацюю.

Для початківців найкраще для початку обрати найдешевший тариф для розміщення одного сайту (на зараз це 25 грн./міс), а по мірі розвитку Вашого проєкту можна збільшувати дисковий постір чи інші параметри серверу.

Спеціально для читачів мого блогу даю промокод seolifeinua на знижку 20% на будь-який з тарифів S, M або L в UAHOSTING.

Отже, найперше реєструєтесь на хостингу, вибираєте тариф (для нового блогу на WordPress підійде найдешевший тариф S-1, який дає 200 Мб дискового простору), вказуєте своє доменне ім'я (якщо воно у Вас вже є), або замовляєте реєстрацію доменного імені у хостера на цьому етапі. Якщо вагаєтесь, на наступному кроці можна замовити тестовий період, щоб перевірити, чи хостер Вам підходить.

Read also:   Як збільшити кількість підписників в Інстаграмі

UAHOSTING

Після того, як провели оплату або отримали тестовий доступ, можна приступати до розміщення сайту. У листі, який Ви отримали від хостера, міститься необхідна інформація про аккаунт, зокрема логіни, паролі та нейм-сервери. Найперше, щоб прикріпити Ваш домен саме до цього хостингу, необхідно у налаштуваннях домену вказати нейм-сервери. На хостингу UAHOSTING вони такі:

ns101.uahosting.com.ua
ns102.uahosting.com.ua

До двох днів (зазвичай швидше) домен повноцінно "прикріпиться" до хостингу, тим часом можна попереносити на сервер необхідні файли. Для цього раджу використовувати якийсь ftp-клієнт, я користуюсь CuteFTP.

У ftp-клієнті створюємо нове з'єднання, там де Host Address слід написати адресу FTP-серверу з листа, який Вам надіслав хостер. Вона може виглядати так ftp.seolife.in.ua або у вигляді IP-адреси 62.149.15.34. Краще писати другий варіант у вигляді IP-адреси - він спрацює одразу, перший - упродовж 1-2 днів, коли активуються налаштування домену. У рядку Site Name можна написати назву сайту, свій нік або що небудь.

Read also:   Як зробити прозорий фон у картинки

FTP

На наступному кроці введете логін і пароль для FTP із листа хостера, і якщо все ок - під'єднаєтесь до сервера.

FTP

З лівої сторони в ftp-клієнті Ви будете бачити папки на Вашому комп'ютері, справа - папки на сервері (тобто на Вашому хостингу). Вигружати файли слід у папку www.

FTP

Перший крок зроблено - хостинг налаштовано, тепер можна починати роботи над власним сайтом.


Be the first to comment on "Як розмістити сайт на хостингу"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*