PayPal повноцінно запрацював в Україні

PayPal

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Міжнародна платіжна система PayPal офіційно та повноцінно запрацювала в Україні. Починаючи з 17 березня 2022 року українці можуть не тільки робити покупки в Інтернеті, а й переказувати власні кошти та виводити їх на свої банківські карти.

Про це повідомлено на офіційному сайті й у Твіттері платіжної системи:

  • Оголошуємо про розширення режиму надсилання та отримання однорангових платежів (P2P) між друзями та родиною для українських клієнтів, що доповнить існуючі послуги компанії PayPal та Xoom, доступні в Україні.
  • PayPal тимчасово відмовляється від власних комісій за клієнтів, які надсилають кошти на українські рахунки PayPal або отримують кошти на українські рахунки PayPal.
  • Українські клієнти можуть переказувати кошти зі свого гаманця PayPal на відповідні дебетові та кредитні картки Mastercard і Visa.
  • Українські клієнти, які поїхали в інші країни в пошуках притулку, зможуть отримати доступ до цих послуг, створивши український гаманець PayPal.


До цього моменту система PayPal функціонувала в Україні із суттєвими обмеженнями — доступна була лише оплата покупок в Інтернет-магазинах. А вже від сьогодні можна "прив'язати" банківську карту та почати користуватися сервісом сповна, тобто ще здійснювати і приймати грошові перекази, а також переказувати кошти на свої банківські карточки. Для цього можна скористатися веб-інтерфейсом, або ж знайти та інсталювати відповідний додаток у PlayMarket або AppStore.

PayPal

Раніше повідомлялось, що PayPal припиняє свою роботу в росії.

ПейПал (PayPal) — міжнародна платіжна система, яка пропонує послуги з оплати та грошових переказів через Інтернет. Будучи посередником між продавцем та покупцем, система також забезпечуює надійність оплати платіжними картками VISA, MasterCard й іншими.


Be the first to comment on "PayPal повноцінно запрацював в Україні"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*