Головні тренди SEO в 2023 році

Головні тренди SEO в 2023 році

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги:

Якісна пошукова оптимізація (SEO) є дуже важливою на сьогоднішній день, оскільки допомагає вашому веб-сайту з’являтися якомога вище на сторінках результатів пошуку (SERP). Це, у свою чергу, може допомогти залучити більше трафіку на ваш веб-сайт, що може призвести до збільшення кількості клієнтів і продажів.

Загалом SEO передбачає оптимізацію як внутрішніх, так і зовнішніх елементів веб-сайту, задля того, щоб він належним чином індексувався пошуковими системами та відображався вище в результатах пошуку. Це включає оптимізацію заголовків, описів, вмісту, зображень, посилань тощо.

У 2023 році намітилися певні тенденції, які є індикаторами того, яким напрямкам у пошуковій оптимізації варто приділяти особливу увагу, щоб ваш сайт був якнайкраще оптимізованим.

1. Оптимізація голосового пошуку

Оптимізація голосового пошуку стане чи не основною тенденцією у 2023 році, оскільки все більше людей знайомляться з пристроями з голосовою активацією, такими як Amazon Alexa, Google Home і Siri від Apple. Компанії повинні оптимізувати свій контент, щоб переконатися, що він оптимізований для запитів голосового пошуку. Оскільки голосовий пошук стає все більш популярним, оптимізація під голосовий пошук ставатиме все більш важливою і надалі.

Read also:   Трастовість сайту

2. Mobile-First Indexing

Індексування, орієнтоване на мобільні пристрої, дуже важливе для просування у 2023 році. Оскільки все більше людей отримують доступ до Інтернету через свої смартфони, планшети, компаніям потрібно переконатися, що їхні веб-сайти оптимізовані для мобільних користувачів. Це включає в себе і дружній дизайн для мобільних пристроїв, і забезпечення легкого доступу до всього вмісту на мобільних пристроях.

3. Структуровані дані

Структуровані дані - це спосіб розмітки вмісту, щоб пошуковим системам легше було зрозуміти, про що йдеться на сторінці. У 2023 році структуровані дані ставатимуть все більш важливими, оскільки пошукові системи використовують їх для кращого розуміння веб-сторінок і надання користувачам більш релевантних результатів. Компанії повинні скористатися розміткою структурованих даних, як-от Schema.org, щоб надати пошуковим системам більше інформації про їхній вміст і підвищити їхні шанси на появу в результатах пошуку.

4. Штучний інтелект

Штучний інтелект (AI - Artificial intelligence) відіграватиме все більш важливу роль у SEO у 2023 році, оскільки пошукові системи використовують його алгоритми, щоб краще розуміти наміри користувачів і надавати релевантніші результати. AI також може допомогти оптимізувати вміст, аналізувати дані та створювати персоналізований досвід для користувачів. Компанії повинні шукати способи використання технології штучного інтелекту для оптимізації свого контенту та підвищення своїх шансів на те, щоб з’явитися вище в результатах пошуку.

Read also:   Як отримати розширений сніпет у Google

5. Локальна оптимізація пошукових систем

Локальна (місцева) пошукова оптимізація є важливою частиною заходів з оптимізації у пошукових системах у 2023 році, оскільки дуже багато компаній прагнуть орієнтуватися на клієнтів самее у своїй місцевості. А оптимізація веб-сайту для локального пошуку є ключем до успіху в цій сфері.

6. Взаємодія з користувачем

Упродовж останніх кількох років користувальницький досвід (UX - User experience) стає все вагомішим фактором у пошукових системах, і ця тенденція зберігатиметься й надалі. Веб-сайти, які забезпечують якісну взаємодію з користувачем, винагороджуються вищими рейтингами в результатах пошуку, тому оптимізація сайту в плані UX має теж бути у пріоритеті, якщо ви хочете досягти успіхів у SEO в 2023 році.


Be the first to comment on "Головні тренди SEO в 2023 році"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*