Чи варто інвестувати у криптовалюти?

криптовалюти

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Останнім часом у новинах, соцмережах ми все частіше чуємо про криптовалюти. А дехто вже активно використовує їх у роботі для розрахунків та для інвестування. Питання в тому, наскільки це зручно, вигідно і головне – безпечно?

Криптовалюта – це цифрова або віртуальна валюта, призначена для використання як засобу обміну. При цьому використовується криптографія для захисту та перевірки транзакцій, а також для контролю створення нових одиниць певної криптовалюти. Криптовалюти децентралізовані, тобто вони не контролюються урядами чи банками. Першою такою валютою був біткоїн (BTC), але сьогодні перелік криптовалют налічує більше десятка тисяч одиниць. Litecoin (LTC), Етеріум (ETH), BNB, ATOM та інші - це все альтернативні до біткоїна криптовалюти, тому в народі їх ще називають альткоїни.

Переваги інвестицій у криптовалюти

  1. Потенціал високої прибутковості. Криптовалюти мають потенціал для забезпечення більшої прибутковості, ніж інвестиції у традиційні (фіатні) валюти. Це тому, що вони не прив’язані до будь-якого центрального банку чи уряду, а вартість криптовалют визначається виключно ринковими силами попиту та пропозиції.
  2. Низький бар’єр для входу. Порівняно з іншими видами інвестицій, почати інвестувати в криптовалюти відносно легко. Все, що вам потрібно, це комп’ютер, підключення до Інтернету та гаманець криптовалюти. Ну і мозги, звісно.
  3. Децентралізація. Криптовалюти децентралізовані, тобто це означає, що жодна конкретна особа не має над ними контролю. Це робить їх певною мірою безпечнішими за традиційні інвестиції, оскільки немає центральної точки збою, на яку можуть націлитися/повпливати зловмисники.

Недоліки інвестицій у криптовалюти

  1. Висока волатильність. Ціни на крипту надзвичайно мінливі та можуть різко коливатися з дня на день. Це ускладнює прогнозування їх майбутньої вартості та може призвести до значних втрат, якщо ви приймете неправильні інвестиційні рішення.
  2. Регуляторна невизначеність. Криптовалюти все ще є відносно новими, і немає ясності щодо того, як вони регулюватимуться в майбутньому. Це означає, що влада у будь-який час без попередження може запровадити закони, які матимуть негативний вплив на ринок криптовалют та ваші інвестиції.
  3. Безпекові ризики. Теоретично криптовалютні гаманці можуть бути зламані, а це означає, що ваші кошти можуть бути викрадені, якщо ви не вживете належних заходів безпеки під час їх зберігання онлайн або офлайн.

Інвестувати чи не інвестувати у криптовалюти – вирішувати Вам. А от використання криптовалют для розрахунків із клієнтами в онлайн-бізнесі уже стало вимогою часу. Розпочати своє знайомство із світом криптовалют можна зареєструвавшись на біржі Binance. Біржа, до речі, підходить не лише для купівлі продажу валют, тут також можна просто отримати криптогаманець і отримувати кошти від замовників з подальшим виводом на гривневі карти, чи навпаки – розраховуватись зі своїми виконавцями.


Be the first to comment on "Чи варто інвестувати у криптовалюти?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*